TwilitCast – rozmawiamy o Kubernetesie z CodiLime

Strona główna » TwilitCast – rozmawiamy o Kubernetesie z CodiLime
2+
TwilitCast- Codilime i kubernetes

W kolejnym odcinku TwilitCast rozmawiamy z Aleksandrą Polak oraz z Krzysztofem Kwapisiewiczem na temat Kubernetesa, jego zastosowań oraz specjalistów w tej dziedzinie.

Aleksandra Polak – HR Business Partner w CodiLime, gdzie zatrudnia zarówno ekspertów technicznych jak i specjalistów w biznesie IT. Uważa, że jej supermoc to spełnianie marzeń, czego dokonuje dzięki łączeniu ludzi z ich idealną pracą. Prywatnie fanka kina hiszpańskiego i reportaży.

Krzysztof Kwapisiewicz – w CodiLime Krzysztof pracuje na stanowisku Senior Software Engineer i Team Leader. Koncentruje się na programowaniu w Go, ale ma również doświadczenia w budowaniu procesów CI/CD. Obecnie pracuje nad systemem wykorzystującym i rozszerzającym Kubernetesa. W wolnym czasie lubi czytać książki niezwiązane z IT i zajmować się etycznym hackingiem, biorąc udział w konkursach hakerskich w formule “capture the flag”.

CodiLime to polska firma założona przez wybitnych absolwentów MIM UW. CodiLime pomaga budować aplikacje sieciowe, zapewniając specjalistyczną wiedzę i doświadczenie w zakresie rozwiązań SDN i NFV, aplikacji cloud-native oraz środowisk chmurowych. Zdobyli zaufanie światowych liderów branży z USA, Japonii, Izraela i innych części świata. Obecnie ich biura znajdują się zarówno w Polsce (Warszawa, Gdańsk), jak i w USA (oddział w Dolinie Krzemowej). https://codilime.com/

Oglądaj także – TwilitCast – Interviewing Ahmad Piraiee (Startup Grind) at Venture Cafe Warsaw

2+
ZOBACZ RÓWNIEŻ
Share on twitter
Share on facebook
Share on linkedin
Share on whatsapp