TwilitCast- grał koncerty z Pezetem, a teraz współtworzy Software House, Future Mind

Strona główna » TwilitCast- grał koncerty z Pezetem, a teraz współtworzy Software House, Future Mind
2+
TwilitCast- grał koncerty z Pezetem, a teraz współtowrzy swój softwarehouse, Tomasz Woźniak

W tym odcinku Sylwia Zając rozmawia z Tomaszem Woźniakiem na temat jego kariery i hisotrii założenia firmy Futre Mind, o trendach w technologiach mobilnych i wyzwaniach w tworzeniu aplikacji.

Tomasz Woźniak – współwłaściciel i prezes Future Mind, software house’u, który pomógł stworzyć ponad 200 produktów cyfrowych dla firm z branż takich jak retail, prop-tech i fintech oraz topowych polskich startupów. Wśród obecnych i byłych klientów Future Mind można wymienić m.in. Skycash, Żabkę, LPP, Euro RTV AGD, Empik, Virgin Mobile, Philips, Morizon, Packhelp, Brainly, czy User.com. Future Mind łączy kompetencje klasycznego software house i partnera, który pomaga budować i rozwijać produkty cyfrowe z wykorzystaniem najnowszych technologii, w tym Internetu Rzeczy.

Tomasz Woźniak nadal aktywnie uczestniczy w projektach klienckich, skupiając się głównie na walidacji modeli biznesowych i planowaniu strategicznym. Jest też wykładowcą na uczelniach wyższych, między innymi Akademii Leona Koźmińskiego i Collegium Civitas. Jest też członkiem rady nadzorczej notowanej na GPW Digitree Group S.A. (dawniej SARE S.A.).

Zobacz także – TwilitCast – talenty IT w Małopolsce, dr Dominika Walec #OMGKRK

2+
ZOBACZ RÓWNIEŻ
Share on twitter
Share on facebook
Share on linkedin
Share on whatsapp