Podsumowanie 2020 -najlepsze artykuły w Twilit

Strona główna » Podsumowanie 2020 -najlepsze artykuły w Twilit
2+
Twilit

Z racji tego, że 2020 rok dobiega końca postanowiliśmy zrobić dla Was krótkie zestawienie artykułów, które do tej pory były najbardziej poczytne od czasu uruchomienia serwisu Twilit. Co czytaliście najchętniej? Sprawdźcie Wasze TOP 3!

Wszyscy Ci, którzy zajmują się tworzeniem treści wiedzą, że nie jest łatwo trafić w gusta czytelników, dlatego bardzo cenimy sobie Waszą opinię na temat tego, co robimy i będziemy ją bacznie obserwować.

Jakie teksty najbardziej podobały się Wam w Twilit w tym roku? Dzięki pomocnym narzędziom analitycznym szybko znaleźliśmy na to odpowiedź.

Artykuły w Twilit – co znalazło się na miejscu trzecim?

Jak się okazuje, wciąż wiele osób zastanawia się nad tym czym różni się DevOps od DevSecOps. Chociaż te pojęcia są w użyciu już od dłuższego czasu, dla niektórych wciąż mogą być nie do końca jasne. To dla nas cenna wskazówka, żeby zgłębiać ten temat i podsyłać więcej ciekawostek i nowości z rynku w tym zakresie.

DevOps vs. DevSecOps – co odróżnia te terminy?

Artykuły w Twilit – Wasze miejsce drugie

Sztuczna Inteligencja i jej zastosowania to wciąż gorący temat w świecie technologii. O samym AI mówi się bardzo dużo, ale my zauważyliśmy, że największą popularnością cieszą się przykłady konkretnych zastosowań sztucznej inteligencji oraz kwestie bardziej technicznie.

W powyższym temacie odsyłamy Was do wywiadu z Bartłomiejem Wegnerem z firmy IT Predict.

Jaki artykuł znalazł się na pierwszym miejscu?

Chyba nie ma osoby w branży IT, która nie słyszałaby o 4programmers.net. Jednak czy ktokolwiek zastanawiał się nad tym, jaka jest historia tego forum i kto jest jego pomysłodawcą? Postanowiliśmy to sprawdzić, a rozmowa z Adamem Boduchem miała najwięcej zasięgów i tym samym znalazła się na pierwszym miejscu naszego podium w Twilit.

My planujemy treści już na kolejny rok i nie możemy się doczekać, żeby przekazać Wam jak najwięcej nowości i inspiracji na temat IT, startupów i nowych technologii. Bądźcie z nami!

2+
ZOBACZ RÓWNIEŻ
Share on twitter
Share on facebook
Share on linkedin
Share on whatsapp